Zavřít X :

Radka Gorbačova
Č.p. 170, 664 54, Těšany, IČO: 665 87 514, e-mail: info@bydlenijehracka.cz, mobil: +420 737 843 471

Radka Gorbačova - doplňky pro útulný domov
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

OBCHODNÍ PODMÍNKY
e-shop dekorace Bydlení je hračka

 

Provozovatel e-shopu:

Radka Gorbačova

Č.p. 170

Těšany

664 54

Tel: +420 737 843 471 - pouze od pondělí do pátku 9 – 15 hodin.

Česká republika

 

IČO 665 87 514

DIČ jsem plátcem DPH

 

Živnostenský list vydal městský úřad Židlochovice, č.j. ŽÚ0373/08Ž, ev.č. 370306-70162.

 

Kontaktní údaje:

Tel: +420 737 843 471 – od pondělí do pátku 9 – 15 hodin.

E-mail:  info@bydlenijehracka.cz – dotazy zodpovím nejpozději do 2 pracovních dnů.

 

Stanovené ceny zboží jsou včetně DPH a jsou aktuální pouze do vyprodání zásob.

Ceny jsou smluvní.

Na veškeré nové zboží se vztahuje zákonná záruční doba.

Pokud si zvolíte bezhotovostní platbu bankovním převodem, Vaši platbu očekáváme do 5 pracovních dnů. Pokud Vám tento termín nevyhovuje, napište nám a domluvíme se na prodloužení termínu.


Zásilky odesíláme v pondělí, ve středu a v pátek.
 

Dodání zboží

U každého zboží je uvedena doba dodání ( pracovní dny) – tato doba je termín, do kdy bude zboží nachystané k odeslání ( naskladněno).

S ohledem na životní prostředí posíláme fakturu v den odeslání mailem.

O odeslání zásilky Vás budu informovat v den odeslání.

Spediční firma IN TIME doručuje zásilky do 24 hodin od odeslání.

 Na Slovensko posíláme za poštovné již od 6 EUR  - více informací ZDE.

Odstoupení od objednávky / kupní smlouvy

Zákazník i prodávající má právo na stornování objednávky, pokud již nebyla odeslána.

Převzetí zásilky

Zákazník je povinen objednané zboží převzít a prohlédnout si jej bezprostředně po jeho převzetí.
Případné zjevné vady u zboží ( např. rozbitý obsah zásilky) nahlaste prosím do 2 dnů prodejci.

 Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu zásilky, měl by zákazník  za přítomnosti řidiče dopravce zkontrolovat stav zboží a v případě poškození obsahu zásilky, vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat tento zápis potvrdit řidičem dopravce IN TIME.

Při poškození zásilky dopravcem IN TIME - na základě vyhotoveného zápisu a v případě poškození zboží ( obsahu zásilky), bude podána reklamace u přepravce, který má na vyřízení 30 dní.

 Po podepsání dodacího listu řidiči přepravní společnosti, zákazník souhlasí s převzetím zásilky a stvrzuje, že dorazila mechanicky nepoškozena. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Pokud je zásilka výrazně poškozená, balík nepřebírejte!

Po převzetí zásilky má zákazník právo na vrácení zboží v zákonné lhůtě 14 dnů od převzetí zásilky. Zákazník se zavazuje, že zboží odešle na vlastní náklady do 5 pracovních dnů.  Tato možnost ( vrácení ve 14 denní zákonné lhůtě) se nevztahuje na  zboží, které je uvedeno v §53 pdst.8 občanského zákoníku. Vrácení zboží v zákonné lhůtě se řídí zákony ČR. Zboží odešlete na adresu uvedenou na začátku obchodních podmínek, pečlivě zabalené. Zásilku odešlete jako doporučenou zásilku, ne jako dobírku – takovou zásilku nepřevezmu a vrátí se Vám zpět. Zboží odesílejte pokud možno v původním obalu, s veškerými náležitostmi, včetně návodu na použití a záručního listu ( u zboží, které tyto náležitosti obsahuje). Pokud je zboží použité, bude Vám vrácená částka snížena o prokazatelné náklady spojené s uvedením zboží do původního stavu. Za vrácené zboží, které nebylo použité a obsahuje všechny požadované náležitosti, Vám bude vrácena plná cena zboží na účet, který určíte, do 14 dnů od fyzického převzetí zboží. Pokud je zásilka odeslána v rámci akce – např. dárek zdarma k objednávce, bude z vrácené částky  odečtena  cena dárku, který Vám byl k objednávce přiložen zdarma ( pokud ho nevrátíte se zbožím, které vracíte v zákonné lhůtě). Pokud budete chtít peníze zaslat zpět složenkou, bude od vrácené částky odečteny náklady na odeslání složenkou.
Toto ustanovení zákona nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží.
Od vrácené částky budou odečteny prokazatelné náklady - vybalení zásilky, kontrola zboží, uvedení zboží do prodejného stavu - např. nově zabalit, znovunaskladnění, opětovné zavedení zboží do databáze, vystavení opravné faktury.

UPOZORNĚNÍ: 
 Každá objednávky je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb.), dle obchodních podmínek - pro fyzické osoby (bez IČÖ).

Pro nakupující právnické osoby ( s IČO) se nákup a další náležitosti s ním spojené řídí Obchodním zákonem.

Vyhrazuji si právo stornovat objednávku v případě, že zboží je již vyprodané. 

Po ukončení objednávky, Vám bude doručená automatická odpověď s potvrzením o přijetí. Podklady k platbě ( pokud si zvolíte bezhotovostní platbu), popř. oznámení o vyřizování Vaší objednávky, Vám odešlu mailem v co možná nejkratším termínu, nejpozději do 48 hodin – pokud na úvodní straně e-shopu není uvedeno jinak ( např. dovolená). V případě, že nemohu odeslat celou objednávku, budete o tom informováni. 
 Při veškeré komunikaci, vždy uvádějte variabilní symbol (VS), který je shodný s číslem Vaši objednávky.

 

Reklamace

Pokud reklamujete zboží a reklamace bude uznána jako oprávněná, bude Vám vrácena cena zboží a náklady na odeslání. Ze zákona je na vyřízení reklamace lhůta 30 dní. O reklamaci mne prosím informujte e-mailem, kam napíšete důvod reklamace, nebo do zásilky s reklamovaným zbožím napište, jaké závady se reklamace týká. O vyřízení reklamace Vás budu informovat e-mailem nebo telefonicky.

Nárok na uplatnění reklamace zaniká v případě neodborné montáže nebo neodborného uvedení zboží do provozu, stejně jako při neodborném zacházením s ním.

  

Ochrana osobních dat

Jsem nucena shromažďovat některá osobní data – jméno, příjmení, adresu, e-mail, telefonní číslo. Tyto informace neposkytuji třetí osobě.

 JAK NAKUPOVAT:

Vybrané zboží vložíte kliknutím na ikonku do nákupního košíku – popř. upravíte počet kupovaných kusů. Stejným způsobem postupujete i u dalšího zboží. Zvolíte si způsob platby, vyplníte fakturační popř. doručovací adresu včetně platného telefonního kontaktu, potvrdíte a ukončíte objednávku. Bez uvedených údajů je objednávka neplatná.

Odeslaná objednávka zboží je návrhem na uzavření kupní smlouvy.

Závazným potvrzením objednávky je automaticky generované elektronické potvrzení o přijetí objednávky do systému dodavatele. 
Dostupnost zboží, která je uvedená u jednotlivých položek, je doba, kdy bude zboží naskladněno na náš sklad, nikoliv doba, kdy bude zboží odesláno k zákazníkovi. Zboží odesíláme zákazníkovi do 3 pracovních dnů po naskladnění.

  

 Platnost od 1.10. 2012

 

 

Přihlášení

Nejste přihlášen(a). Zde se můžete přihlásit, nebo se zaregistrovat

Zahradní dekorace

zahradní dekorace

 
 

Plechové retro modely

Retro plechové modely
aut, jízdních kol, letadel,
motorek a vlaků
dekorace
 

Dětské fototapety

3D dětské tapety
tapety pro malé i větší děti
dětská tapeta
 

Vůně domova s Wax Lyrical

Vonné svíčky, bytové parfémy,
pot pourri, vonné difuzéry


 

Nejprodávanější

Skleněná krájecí deska

Skleněné prkénko, rozměry - 40 x 30 cm.

Cena: 310 Kč (s DPH)

Budík auto - červená

Dřevěné autíčko má v sobě zasazené hodiny s budíkem. Kráná funkční dekorace do každého dětského pokoje. Rozměr - 9 x 7 cm.

Cena: 156 Kč (s DPH)

Prádelní koš

Prádelní koš s textilní vložkou. Konstrukce je ze dřeva, výplet z přírodní kapradiny. Víko je na 2 kovové panty, textilní vystýlka je bílé barvy a je ze 100% bavlny. Rozměr 54 x 22 x 24 cm.

Cena: 429 Kč (s DPH)

Radka Gorbačova - doplňky pro útulný domov - Czech Republic, e-mail: info@bydlenijehracka.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2014 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu