Dětské tapety na zeď - velké

VESMÍR, ZVÍŘÁTKA NEBO DINOSAUŘI? AŤ SI DĚTI VYBEROU TAPETU SAMY!

 

Dětský pokoj by měl být místem, kde si mohou jeho obyvatelé hrát, odpočívat, tvořit, snít, měly by se tu cítit dobře. Velkou zásluhu na tom má nejen umístění pokojíčku, jeho vybavení jako je nábytek, koberce, apod., ale také výzdoba zdí. Děti by se měly obklopit obrázky, které korespondují s jejich vkusem, zálibami a koníčky. Můžete na zeď umístit sestavené puzzle, obrázky, avšak velmi snadným, rychlým a cenově výhodným řešením jsou dětské nalepovací tapety Walltastic. Stěnám dodají šmrnc a originalitu, obyčejný pokoj rázem promění v oblíbený prostor každého malého človíčka.

Instalace dětských tapet je velmi jednoduchá. Na videu můžete vidět, že nalepit tapetu zvládne opravdu každý během pár chvilek. Dětské nalepovací tapety mají mnoho vzorů, takže si snadno vyberou kluci i holky. Pořiďte si designové 3D tapety WALLTASTIC nyní za výhodnou cenu.

 

 

 
499
169914991699
Značky

Stránka 1 z 1 - 26 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 26 položek celkem

Provozovatel webu BYDLENÍ JE HRAČKA s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies, pro zlepšení webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením těchto stránek souhlasíte s jejich používáním. Více se dočtete ZDE