DĚTSKÉ TAPETY

OBRÁZKOVÉ DEKORACE DO POKOJÍČKŮ VAŠICH DĚTÍ

 

Designové 3D tapety na zeď od společnosti Walltastic oživí stěny pokojíčku a rozzáří oči vašich dětí. Jsou na nich vyobrazeny ty nejoblíbenější dětské motivy, které se skvěle hodí jak pro holky, tak pro kluky. Vyberte si z naší bohaté a neustále se rozšiřující nabídky a vytvořte vašim zlatíčkům prostředí, kde budou spokojeni při hraní, učení i odpočinku!

Tyto kvalitní tapety pro děti představují velmi snadno dostupný, rychlý a finančně nenáročný způsob, jak zkrášlit nebo úplně proměnit místnost, která se už přestala líbit a ztratila své kouzlo. Nemusíte složitě bourat, rekonstruovat nebo malovat, stačí jen zvolit správnou tapetu a vyzdobit jí stěny. Jakýkoliv prostor určený dětem tak vmžiku získá veselý a jedinečný vzhled, který si ti menší i větší doslova zamilují.

Naše nabídka zahrnuje také populární samolepky na zeď, které jednoduše nalepíte během několika vteřin či minut. Vyžadují jen hladký a čistý povrch, takže jsou vhodné i pro aplikaci na nábytek a další podobné plochy. V sortimentu najdete samolepicí dekorace v nejrůznějších provedeních a rozměrech, některé nalepíte jako celek, u jiných můžete jednotlivé části rozmístit dle vlastního uvážení a vkusu. Vaší fantazii se meze nekladou, klidně si s nimi pohrajte, vždyť přece bydlení je hračka.

 
49
16991491699
Značky

Stránka 1 z 2 - 48 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 48 položek celkem

Provozovatel webu BYDLENÍ JE HRAČKA s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies, pro zlepšení webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením těchto stránek souhlasíte s jejich používáním. Více se dočtete ZDE