Nádobí

STOLOVÁNÍ NA MNOHO ZPŮSOBŮ

Uvařit dobré jídlo či připravit chutný nápoj je polovina úspěchu, hezky ho naservírovat pak ta druhá. Na design a praktické využití hrníčků, talířků, misek, džbánků či čajových konviček je proto kladen velký důraz. Někdo má svůj oblíbený hrníček se sovičkou, jiný s květinou. Stylově nádobí většinou koresponduje s ostatním zařízením kuchyně, potažmo celé domácnosti.
Kuchyňské nádobí je možné měnit podle ročního období, příležitosti, svátků nebo prostě jen podle nálady. Stolování dokáže být neustále jiné a zajímavé – ranní čaj můžeme přelévat z nahřívané čajové konvice do porcelánového šálku s andělem, odpolední kávu pak do termohrnku s písmenem, na které začíná naše jméno. Stačí si jen se stolováním trochu pohrát – vždyť bydlení je přece hračka!

Neodmyslitelnou součástí každého vaření je čištění a krájení surovin. Abyste si neponičili kuchyňskou linku, pořiďte si skleněnou krájecí desku. Na rozdíl od klasických dřevěných krájecích prkének má dvě obrovské výhody: bez obav ji můžete dát do myčky na nádobí a při nedostatečném vysušení se nemusíte bát, že zplesniví. Prkénko lze použít i jako odkládací podložku pod horké hrnce - je vyrobené z tvrzeného skla odolného do 240°C. S praktickou kuchyňskou krájecí deskou bude příprava surovin velmi snadná a rychle uteče. Už víte, která se bude hodit do vaší kuchyně?
Nebo ji využijte třeba jako milý a praktický dárek pro vaše blízké hospodyňky.

 
71
636171636
Značky

Stránka 1 z 1 - 37 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 37 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více onformací