Nádobí

STOLOVÁNÍ NA MNOHO ZPŮSOBŮ

Uvařit dobré jídlo či připravit chutný nápoj je polovina úspěchu, hezky ho naservírovat pak ta druhá. Na design a praktické využití hrníčků, talířků, misek, džbánků či čajových konviček je proto kladen velký důraz. Někdo má svůj oblíbený hrníček se sovičkou, jiný s květinou. Stylově nádobí většinou koresponduje s ostatním zařízením kuchyně, potažmo celé domácnosti.

Kuchyňské nádobí je možné měnit podle ročního období, příležitosti, svátků nebo prostě jen podle nálady. Stolování dokáže být neustále jiné a zajímavé – ranní čaj můžeme přelévat z nahřívané čajové konvice do porcelánového šálku s andělem, odpolední kávu pak do termohrnku s písmenem, na které začíná naše jméno. Stačí si jen se stolováním trochu pohrát – vždyť bydlení je přece hračka!

 

 
71
411171411
Značky

Stránka 1 z 1 - 36 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 36 položek celkem

Provozovatel webu BYDLENÍ JE HRAČKA s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies, pro zlepšení webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením těchto stránek souhlasíte s jejich používáním. Více se dočtete ZDE