Prostírání na stůl

PROSTÍRÁNÍ PRO STYLOVOU OZDOBU I OCHRANU JÍDELNÍHO STOLU

Každému se občas stane, že mu nějaký ten drobek upadne z talíře na stůl. Pokud je to kousek chleba, nic se neděje, ovšem je-li namazaný máslem nebo sýrem, je zle. Natož, aby se tam tak někdy rozlil čaj nebo omáčka z nedělního oběda - látkový ubrus může být navždycky zničený! Vyhněte se těmto nepříjemnost a v klidu se věnujte jídlu, ochráníte-li jídelní stůl prostíráním, nic hrozného se stát nemůže. Prostírání váš stůl ochrání a ozdobí zároveň. Po jídle ho jednoduše setřete vlhkým hadříkem nebo setřepete drobky do koše a máte uklizeno.

Vyberte si z naší nabídky korkové nebo bambusové prostírání s motivem, který se bude hodit do vaší kuchyně. Když s ním sladíte i podložky pod skleničky, hned budete mít jídelní tabuli krásně nazdobenou!

 

 
41
180141180
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Provozovatel webu BYDLENÍ JE HRAČKA s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies, pro zlepšení webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením těchto stránek souhlasíte s jejich používáním. Více se dočtete ZDE