Závěsný koš na květináč s ramenem

Kód: IESW563
652 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Bílý kovový koš s ramenem, pro vložení květináče. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsný květináč s ramenem je skvělým a elegantním způsobem, jak pěstovat převislé květiny (ale nejenom je). Instalace závěsných květináčů vám navíc pomůže využít prostor na maximum.

Parametry závěsného koše na květináč

Závěsný koš na květináč je vyrobený z kovu a dodáváme jej v bílé barvě, která se hodí do každého prostředí. Rameno na připevnění ke zdi je součástí dodávky. Celková délka květináče činí 75 cm, koš na vkládání květináče je vysoký 18 cm, dno má průměr 22 cm a horní otvor 25 cm .

Díky ramenu můžete závěsný květináč snadno připevnit ke stěnám či různým zídkám. Květináč lze kromě zahrady zavěsit také na terasu, balkón, ale klidně i do interiéru. Hodí se také do domácností, které se nechtějí kvůli pěstování květin vzdát domácích mazlíčků.

Do závěsného květináče vám doporučujeme pořídit si například pelargónie, begónie, převislé muškáty nebo petúnie, které vám postupem času vytvoří krásný splývavý barevný závoj. Nemusíte se ale samozřejmě omezovat jen na převislé květiny, fantazii se meze nekladou.z%C3%A1v%C4%9Bsn%C3%BD%20kv%C4%9Btin%C3%A1%C4%8D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vaše zkušenosti