Velikonoční dekorace

TRADIČNÍ SYMBOLY VELIKONOC PRO OZDOBU VAŠICH DOMOVŮ I KANCELÁŘÍ

Pro křesťany jsou Velikonoce velmi významným obdobím – je to čas, kdy oslavují vzkříšení ukřižovaného Krista. Připomínají si je půstem, modlitbami, rozjímáním, ale i velikonočními dekoracemi. V našich končinách je tento svátek velmi populární - většina lidí si zdobí své domovy, vstupní dveře, okna, někdy i stromy a keře. Mezi tradiční symboly Velikonoc odpradávna patří velikonoční vajíčko, jež symbolizuje plodnost, úrodnost a život, velikonoční zajíc představující štěstí, plynoucí čas a krátkost života, velikonoční beránek, svíce, kříž a pomlázka.

Velikonoční symboly najdete i v naší nabídce velikonočních dekorací, a to v různých provedeních – samolepky do okna, zápichy do květináčů, keramické sošky, ubrousky, doplňky na zavěšení nebo věnec. Vyberte si z naší pestré mozaiky velikonočních ozdob a zútulněte si své okolí.

 

 
16
915116915
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 136 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 136 položek celkem

Provozovatel webu BYDLENÍ JE HRAČKA s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies, pro zlepšení webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením těchto stránek souhlasíte s jejich používáním. Více se dočtete ZDE