Znám všechno zboží, které na e-shopu nabízím

 Když jsme se s manželem odstěhovali z Brna na vesnici a narodilo se nám druhé dítě, bylo mi jasné, že do předchozího zaměstnání se již nevrátím. Tak jsem začala přemýšlet co bude dál a proto jsem v roce 2008 založila e-shop.

 Ze začátku jsem prodávala hračky, dětské potřeby a dekorace do pokojíčků, díky kterým jsem přišla na to, že dekorace bude pro mě to pravé. Změnila jsem název e-shopu na Bydlení je hračka dekorace pro dům, byt i zahradu a zaměřila se na prodej bytových a zahradních dekorací. Moc ráda spolupracuji s českými výrobci a řemeslníky, díky kterým vám mohu nabízet zahradní keramiku nebo krásné skleněné vánoční ozdoby. Všechny dekorace mi projdou rukama a nekvalitní výrobek nemá šanci odejít ze skladu.

 I po těch letech mám radost z každé novinky, kterou vám mohu představit, nafotit a nabídnout. Vhodné dekorace dokáží vyčarovat z bytu domov a ze zahrady kouzelné místo pro vás i pro vaše děti nebo vnoučata. Sama mám na zahradě trpaslíka i usměvavé kameny a keř růží hlídá drak Foo.


Neváhejte a objednejte si dekorace, které se líbí právě vám a vyčarujte si domov i zahradu podle svých představ. 
Reference od ostatních zákazníků si můžete přečíst ZDE.

 

Radka Gorbačova
majitelka e-shopu Bydlení je hračka s.r.o.

DSC_6925-Edit


 

Vaše zkušenosti

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení