Lucerny, lampy, svícny, svíčky

ABYSTE SI MĚLI V ČEM ZAPÁLIT OHEŇ

Oheň je jedním ze čtyř přírodních mocných živlů. Není divu, že si ho člověk přinesl do své domácnosi a využívá jeho síly a energie. Blahodárné teplo, uklidňující světlo a romantickou atmosféru, kterou vyvolává, čas od času uvítá každý z nás. Jen se s ním musí zacházet opatrně a bezpečně. Skvělými pomocníky jsou nejrůznější svícny a lucerny, jež se zároveň stávají ozdobou každého interiéru. Ne náhodou v posledních letech získávají tak velkou oblibu a zkrášlují místnosti, terasy či balkony mnoha lidí.

Abyste si i vy mohli zapálit doma oheň a těšit se z jeho energie, přinášíme vám bohatý výběr svícnů, luceren a aromalamp nejrůznějších tvarů, barev a velikostí. Sami si určete, co se nejvíce hodí k vašemu stylu. Můžete je střídat podle nálady nebo příležitosti – nabízíme svícny vánoční, hřbitovní, podzimní nebo třeba i s vyobrazením Buddhy, vnitřní i venkovní. A abyste v nich měli co zapálit, vyberte si k nim i hezkou svíčku.

Náš tip: Lucerny a svícny jsou vděčným dárkem, kterým potěšíte a nikdy nikoho neurazíte.

 
14
19331141933
Značky

Stránka 1 z 2 - 138 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 138 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více onformací