Květináče, truhlíky, žardýny, vázy a zápichy

I KYTKY MAJÍ SVŮJ STYL

Květiny jsou nedílnou součástí našeho okolí. Jsou vstřícným a vděčným společníkem – zkrášlí okolní prostředí a ještě si s nimi můžete i povídat. Ať už rádi pěstujete živé květiny nebo dáváte přednost umělým rostlinám, vždy je zapotřebí vybrat ten správný květináč. Nestačí mít půvabnou a bohatou kytku, ale velkou část její krásy tvoří nádoba, ve které je umístěná. Proto vybírejte květináč, truhlík nebo vázu s rozmyslem, zvažte jejich styl, barvu i zpracování, měly by korespondovat s dalším zařízením a vybavením místnosti.

V této kategorii vám nabízíme různé druhy a tvary květináčů a truhlíků, přičemž vybrané z nich můžete nechat venku i přes zimu bez obav, že by vám kvůli mrazu praskly – jsou vyrobeny z mrazuvzdorné keramiky. Pokud máte kytičku nasazenou v obyčejném plastovém hrnku, opatřete mu hezký obal na květináč, ať vám dělá ještě větší radost. No a když ho vyzdobíte vkusným zápichem do květináče, každý pohled na květinu vás potěší a pohladí po duši.

 
13
14091131409
Značky

Stránka 1 z 2 - 141 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 141 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více onformací