SRDÍČKA - VALENTÝN, SVÁTEK ZAMILOVANÝCH

DÁRKY PRO ZAMILOVANÉ

Už víte, čím 14. února obdarujete svou drahou polovičku? Svátek svatého Valentýna je skvělou příležitostí, jak vyjádřit svou lásku a náklonnost. Ovšem nemusí to být vždycky velkolepá večeře v luxusní restauraci, velkolepá kytice růží nebo prsten s briliantem, často stačí pouhá drobnost – takové srdíčko vycpané levandulí, dekorace k zavěšení nebo srdce jako svícen mnohdy udělá daleko větší radost. Srdce je odpradávna symbolem lásky.
Říká se, že život bez lásky je jen poloviční, proto si ji hýčkejte. Vyberte si z naší nabídky hezkou pozornost či malý dárek a věnujte ji svému miláčkovi na svatého Valentýna.

A jak to s ním vlastně bylo?
Císař Claudius II., za kterého žil svatý Valentýn, potřeboval odvážné válečníky ochotné za něho bojovat. Měl za to, že ženatí muži nejsou dobří válečníci, proto preventivně zakázal všechny sňatky. Kněz Valentýn však tento zákaz porušoval a tajně oddával a zasnuboval mladé milence. Za to byl zatčen a následně 14. února popraven.

 
5
94915949
Značky

Stránka 1 z 1 - 53 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 53 položek celkem

Provozovatel webu BYDLENÍ JE HRAČKA s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies, pro zlepšení webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením těchto stránek souhlasíte s jejich používáním. Více se dočtete ZDE