Zahradní zápich s ptáčkem v klobouku a skleněnou koulí

Zahradní zápich s ptáčkem - oživte svou zahradu krásou a pohybem.

967 Kč / ks
Dostupnost: Skladem
Kód: IESW798
Zahradní zápich s ptáčkem v klobouku a skleněnou koulí

Detailní popis produktu

Působí vaše zahrada fádně a bez života? Chybí jí šmrnc a dynamika? Tento kouzelný zápich rázem promění váš záhon či květináč v místo plné radosti a energie. Kovová konstrukce s pohyblivým ramenem s ptáčkem a skleněnou koulí jako protiváhou vnese do zeleně hravost a pohyb. Ptáček reaguje na závan větru a roztomile se kýve, jako by právě přiletěl na návštěvu.

Při výběru zahradních dekorací hrají velkou roli rozměry a provedení. Tento zápich s ptáčkem vyniká promyšlenou konstrukcí a ideálními proporcemi, které zaručují maximální vizuální efekt a zároveň nenásilné začlenění do prostoru zahrady. S celkovou výškou 120 cm bude zápich krásně vyčnívat i z vyšších záhonů a keřů, samotný zapichovací díl měří 115 cm, rameno s ptáčkem je široké 54 cm - akorát tak, aby ptačí silueta působila v zahradě výrazně, ale ne rušivě. Výška ptáčka 19 cm pak odpovídá velikosti menšího živého opeřence, čímž se umocňuje dojem autenticity. A třešničkou na dortu je 5 cm skleněná koule, která celé kompozici dodává šmrnc a rovnováhu.

Rozměry - celková výška 120 cm, samotný zápich má 115 cm, rameno s ptáčky je široké 54 cm, ptáček je vysoký 19 cm, koule má 5 cm.

Barva - zeleno hnědá.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRADNÍ DEKORACE
Materiál: Kov, Sklo
Barva: Zelená, Hnědá

Zahradní dekorace zápich s ptáčkem v klobouku a skleněnou koulí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: