Zahradní litinová umyvadla a výlevky

Litinová umyvadla už nepatří jen minulosti

Nabízíme nádherně zpracovaná a kvalitní venkovní umyvadla, která pozvednou zahradu, dvorek či terasu k dokonalosti. Můžete je znát ze starých filmů, kde byly tyto litinové výlevky užitečnou ozdobou každé pavlače. Dnes představují výjimečný designový doplněk s krásným vzhledem připomínajícím kouzlo dob minulých.

V našem sortimentu najdete zahradní umyvadla a výlevky v různých barvách a provedeních. Vyberte si typ ideální právě pro váš pozemek! Získáte tak nejen nápaditou zahradní dekoraci, ale zároveň praktickou výbavu, kterou využijete při údržbě ploch kolem domu i při obyčejné relaxaci.
Aby umyvadlo neplnilo jen estetickou funkci, můžete na kohoutek připojit zahradní hadici a odpad vyřešit napojením do běžné kanalizace nebo do trativodu. Jak napojit zahradní umyvadlo, si přečtěte v tomto článku na našem blogu.

 
381
507913815079
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Provozovatel webu BYDLENÍ JE HRAČKA s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies, pro zlepšení webových stránek, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením těchto stránek souhlasíte s jejich používáním. Více se dočtete ZDE