Samolepky na zeď dětské

DEKORACE PRO OZDOBU I ROZVOJ ESTETICKÉHO VNÍMÁNÍ DĚTÍ

Všeobecně se tvrdí, že dětská fantazie je neomezená. Ovšem aby tomu tak bylo, je potřeba ji nechat volně rozvíjet. Dítě vnímá svůj okolní svět velmi citlivě, ovlivňují ho barvy, hračky i obrázky. A v této oblasti je na vás, rodičích, jak své dítě připravíte do budoucnosti, proto vybavte pokojíky nebo prostory, kde se pohybují děti, vkusnými barevnými obrázky.

Nabízíme vám samolepky na zeď pro děti, s nimiž je velmi snadná manipulace – odstraníte fólii a jednoduše je nalepíte na jakoukoliv rovnou plochu (zeď, nábytek, zrcadlo...). Vybírat můžete z nejrůznějších motivů zvířátek, motýlků, princezen, aut, robotů, apod. Dětem, které se v noci bojí, zkuste nalepit na strop svítící samolepky, třeba do podoby různých souhvězdí. Fotky z výletu nebo oslavy narozenin vložte do ozdobných fotorámečků, půlroční přírůstky zaznamenejte do samolepících rostoucích metrů. Upozorňujeme i na bohatý výběr „dostatečně cool“ samolepících dekorací pro teenagery. Připravte dětem dobrý základ pro rozvoj zraku, estetického cítění a kreativity a vyzdobte jejich okolí vkusnými samolepkami.

 
36
170136170

Stránka 1 z 1 - 33 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 33 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více onformací